Onze Sponsoren

Vind ons op Facebook

We gaan weer beginnen!

23 augustus 2020

Blijf thuis bij klachten en houd uw kind thuis bij klachten!

 

De lessen zijn weer begonnen, hier zijn wij heel erg blij mee. Graag zorgen wij dat we veilig les kunnen blijven geven, hier hebben wij jouw hulp bij nodig!

De hoofd regel is van groot belang; heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen! Ouders! Kom niet binnen bij de sportaccomodatie bij het brengen en ophalen van uw dochter/zoon!
Wij als vereniging vinden het belangrijk dat een ieder zijn of haar verantwoordelijkheid pakt in deze tijd. Om deze veiligheid vanuit onze kant te waarborgen zullen onze trainers leden die klachten tonen naar huis sturen.

SV Thuve houd zich strikt aan het protocol bron- en contactonderzoek van de GGD. Bij uitbraak of contact met een positief getest persoon zullen wij onze leden via de het bij ons bekende mailadres op de hoogte stellen. Gegevens die nodig zijn voor het bron- en contactonderzoek zullen wij volgens de AVG wetgeving delen.

 

Klachten? Laat je testen en stel ons op de hoogte indien je eerder lessen hebt gevolgd. Dit kan via een mail met daarin: 
Voor- achternaam
Lesdag en tijd
Datum laatst getraind op
Dit kan gemaild worden naar bestuur@svthuve.nl

Algemene uitgangspunten
• was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek sportlocatie;
• schud geen handen;

Voor ouders
• Zet kinderen af voor de sportlocatie en ga zelf niet mee naar binnen. Dit geldt ook voor het ophalen. 

Voor sporters:
• ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen;
• ben je 18 jaar of ouder, dan moet je tot iedereen behalve tot kinderen t/m 12 jaar een afstand bewaren van minimaal 1,5 m. En behalve kinderen t/m 12 jaar mag niemand dichter dan 1,5 meter bij jou komen;
• ben je ouder dan 12 en jonger dan 18, dan hoeft je geen afstand te houden tot iedereen jonger dan 18 jaar, maar wel minstens 1,5 m tot personen van 18 jaar en ouder. Deze laatste groep (18 jaar en ouder) mag ook niet dichter dan 1,5 meter bij jou komen;
• ben je jonger dan 13 jaar? Dan hoeft je tot niemand afstand te houden. En iedereen mag dichter dan 1,5 m bij jou komen;
• tijdens het sporten gelden deze regels niet waar dat de sportbeoefening in de weg staat;
• kleedkamers en douches van sportaccommodaties kunnen gebruikt worden. Voor 18 jaar en ouder geldt, houd hierbij de 1,5 meter afstand, uitzondering tot kinderen t/m 12;
(bron NOCNSF: https://nocnsf.nl/sportprotocol)