Onze Sponsoren

Vind ons op Facebook

SV Thuve ClubApp

22 augustus 2020

Bij SV Thuve hebben we een app speciaal voor onze leden.
Benieuwd wat de SV Thuve ClubApp jou gaat brengen?
Download hem dan nu!

LET OP!
Registreer je met het mailadres wat bekend is bij onze ledenadministratie en maak een wachtwoord aan om toegang te krijgen. Geen toegang meer tot dit mailadres, of je lidmaatschap aan een ander mailadres koppelen? Mail naar ledenadministratie@svthuve.nl

Zet meldingen aan
Geen bericht missen? Zet dan meldingen aan in de app en krijg een melding als er nieuws is voor jou!

Privacy
De ClubApp bevat persoonsgegevens. Als lid kan jij zelf bepalen welke gegevens getoond worden door jouw privacy instellingen aan te passen. Deze privacy instellingen kan je aanpassen via de ledenlogin op de clubwebsite of via de ledenadministrateur.

Ook belangrijk
Sluit de app af zonder uit te loggen, zodat je bij het opstarten automatisch ingelogd bent.
 

Download iPhone app
Download iPhone app
  Download Android app
Download Android app