Onze Sponsoren

Vind ons op Facebook

Meld je aan als vrijwilliger voor de activiteiten in 2017

20 december 2016

In 2017 is SV Thuve gastheer voor twee belangrijke landelijke wedstrijden. Daar zijn we natuurlijk bijzonder trots op, maar het vergt ook heel veel organisatie. Daarnaast organiseren we ook onze jaarlijkse events; de onderlinge wedstrijd en het eindfeest. We kunnen dat niet alleen. Daarom zijn we op zoek naar enthousiastelingen die ons een handje kunnen helpen.

Agenda

10 t/m 12 februari 2017 Landelijke achtste finale Heren
9 t/m 11 juni 2017 Landelijke Finale 1ste Divisie Dames
1 juli 2017 Onderlinge Wedstrijd SV Thuve
8 juli 2017 Eindfeest SV Thuve


Voor de organisatie van deze evenementen kunnen we alle hulp gebruiken, zowel in de voorbereiding als op de dagen zelf. Doe je mee? schrijf je dan in en we nemen contact met je op over de details.